Angry Piggy (Adventure)

Angry Piggy (Adventure) 1.3.6

Świetna gra logiczna na Android

Zalety

  • Każdy bohater ma inne cechy
  • Ciekawe plansze
  • Odpowiedni poziom trudności

Wady

  • Mało wyraźna grafika

Bardzo dobry
8

Angry Piggy (Adventure) to darmowa gra logiczna na Android.
Zadaniem gracza będzie pokierowanie drużyną złożoną z kurczaka, świni i krowy w taki sposób, aby przejść wszystkie plansze pełne przeszkód i pułapek. Gra wyraźnie nawiązuje do serii Angry Birds, ale oprócz nazwy niewiele jest tutaj wspólnych mianowników...

W Angry Piggy (Adventure) do przejścia jest kilkanaście ciekawie skonstruowanych plansz. Przechodzimy do następnej po zebraniu wszystkich złotych kropelek. Każdy z naszych zwierzęcych bohaterów ma do wykonania trochę inne zadania. Na przykład: kurczak jest najmniejszy, tak więc doskonale radzi sobie z niskimi przejściami. Dodatkowo skacze najwyżej z całej drużyny. Dla odmiany krowa jest wysoka i ma najwięcej siły, dzięki czemu jest w stanie przesuwać ciężkie obiekty.

Na niektórych planszach Angry Piggy (Adventure) nie trzeba specjalnie główkować, ale przy części z nich należy umieć wykorzystać dobre strony naszych bohaterów. Wystarczy zły ruch, a jeden ze zwierzaków utknie w wysokim dole co uniemożliwi Ci przejście planszy. Trzeba przyznać, że mapy poziomów zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zmusić gracza do myślenia.

Naszą wiejską drużyną możemy sterować akcelerometrem lub wirtualnymi przyciskami na wyświetlaczu. Wszystko odbywa się intuicyjnie i nie powinno stwarzać żadnych kłopotów. Grafika wygląda kolorowo, ale brakuje jej ostrości. Przez to Angry Piggy (Adventure) wygląda na nieco starszą niż jest w rzeczywistości.

Angry Piggy (Adventure) to bardzo dobra, zmuszająca do myślenia gra logiczno- platformowa. Doskonale wykorzystuje różne cechy bohaterów co urozmaica rozgrywkę. Jeśli jesteś fanem gier logicznych, to koniecznie sprawdź Angry Piggy (Adventure)!

Angry Piggy (Adventure)

Download

Angry Piggy (Adventure) 1.3.6

Opinie użytkowników o Angry Piggy (Adventure)